Asistentka predaja v papiernictve BA Centrum

ARKA, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650/mesiac + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú osobu na pozíciu ,,asistentka predaja“ do predajne papiernictva v centre mesta BA (Obchodná) na TPP. Náplň práce: práca na pokladni, predaj, prax vítaná. Podmienkou: milé a príjemné vystupovanie, ochota pracovať s ľudmi, zodpovednosť a obchodný duch. Vítaná znalosť angličtiny na úrovni základnej komunikácie so zahraničnými zákazníkmi ohľadom výberu tovaru a platenia. Ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu v príjemnom prostredí a dobrom kolektíve. Bližšie informácie na osobnom pohovore. Nástup: dohodou. V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0905/817510 alebo zašlite svoj životopis na: [email protected].

Ohodnotenie formou fixného základu a variabilnou zložkou z obratu prevádzky. Čím viac predáte, tým viac zarobíte. Pre kolegov ponúkame možnosť kupovať si všetok náš tovar za veľmi zvýhodnených podmienok. Práca v peknom prostredí na rušnej ulici v centre mesta vo firme ktorá je na trhu 27 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

milé a príjemné vystupovanie, ochota pracovať s ľudmi, zodpovednosť a obchodný duch

Veľkoobchod, maloobchod a distribúcia kancelárskych a školských potrieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3046805  Megjelentetés dátuma: 3.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650/mesiac + bonusy