C#/.NET/Core/Angular vývojár (3600-4800 €)

ARIVA GROUP s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 600 - 4 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoľko vývojárov do nového teamu na greenfield projekt.
Team bude zložený z dedikovaných špecialistov aj full-stack vývojárov.

PROJEKT/FIRMA:
- implementácia daňového systému
- budete členom nového 3-5 členného teamu vývojárov
- možnosť pracovať full stack, 100% back-end aj 100% front-end, závisí od preferencie
- vývoj dockerizovaného systému zloženého z microservisov, využitie dáta cachingu
- vývoj opakovane použiteľných komponentov
- vývoj s použitím TDD, dôraz na zabezpečenie, modelovanie hrozieb na úrovni aplikácie aj infraštruktúry
- spolupráca na návrhu, podpora technických inovácií
- dlhodobá spolupráca formou kontraktu

POŽIADAVKY:
- 5+ rokov skúseností s vývojom v C#/.NET
- ideálne aj extenzívna skúsenosť s .NET Core, nie je však KO kritérium
- v rámci teamu možný focus aj čisto na front-end TypeScript/Angular a pridružené technológie
- skúsenosti s vývojom web servisov, ideálne ASP.NET Web API
- skúsenosti s použitím TDD na komerčnom projekte
- skúsenosti s Dockerom
- skúsenosti s domain modellingom a microservismi
- presah do databázy výhodou
- komunikatívna angličtina je potrebná
- dôležitá je dobrá nálada v teame, bude sa prihliadať aj na toto

Miesto: 100% remote (pre ucelenú skupinku je možné zriadiť kanceláriu)
Alokácia: full-time
Dĺžka: dlhodobo, ročné objednávky
Pracovná doba: štandardne naše časové pásmo (ideálne začiatok o 8:00)
Nástup: ideálne ASAP, najneskôr október 2021

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Expert
.NET - Expert
ASP.NET Core - Pokročilý
Angular - Pokročilý
TypeScript - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

ARIVA GROUP s.r.o. je moderná spoločnosť so zameraním na ľudské zdroje pre IT projekty. Naše služby úspešne dodávame renomovaným spoločnostiam v Bratislave, Viedni či Prahe. Rastieme zdravo organicky a to vďaka dlhodobým korektným obchodným vzťahom s našimi partnermi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4082487  Megjelentetés dátuma: 3.9.2021  Alapbér (bruttó): 3 600 EUR/mesiac