Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Operátor výroby v ČR - práca na českú zmluvu (ubytovanie zdarma, vhodné pre páry)

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
České Velenice, Česko
25 000 - 29 120 Kč/mesiac+ príplatky za nadčasy, výkonnostný, dochádzkový bonus, náborový príspevok Reálna mzda v čistom od 2. mesiaca: od 788€ do 853€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá práca v automobilovom priemysle
- práca na lisovni/zvarovni
- práca na českú zmluvu
- ubytovanie zdarma
- doprava do práce zdarma
- 3-zmenná prevádzka (ranná, nočná, poobedná)
- možnosť pracovať nadčas
- stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni
- práca je vhodná pre páry

Výberové konanie BEZ TESTOV!
- preplácané nadčasy
- ubytovanie a doprava úplne ZDARMA
- dochádzkový a výkonnostný bonus

životopis pošlite na adresu: [email protected], bližšie informácie poskytneme na čísle 0917 104 443

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Lisovanie a zváranie plechových častí karosérie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav (práca v stoji)

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3944775  Megjelentetés dátuma: 4.8.2020  Alapbér (bruttó): 25 000 Kč/mesiac