Obchodný manažér pre parkoviská

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiaczaujímavé % z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za splnenie osobných obchodných cieľov a finančné výsledky.
- Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov parkovísk.
- Vyhľadávanie nových parkovísk na prenájom alebo kúpu.
- Vedenie obchodných rokovaní s cieľom naberania kontaktov a predaja služieb.
- Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít a ich zavedenie do praxe.
- Zodpovednosť za prípravu a vedenie klientských prezentácií.
- Budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s novými a existujúcimi klientmi.
- Nastavenie cenovej politiky.
- Uzatváranie zmlúv s klientmi.
- Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému.
- Spracovávanie správ o výsledkoch predaja.

- auto na súkromné účely
- motivačné finančné ohodnotenie (% z predaja)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom a správou parkovacích domov a parkovísk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Obchodné

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax nutná z oblasti parkovísk/parkovacích domov.

Komunikačné schopnosti
Prezentačné zručnosti
Vyjednávacia schopnosť
Schopnosť presviedčať
Vysoká miera samostatnosti
Orientácia na výsledky
Sebaistota
Ústretovosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3927772  Megjelentetés dátuma: 13.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac