Operátor šitia - doprava zadarmo zo smerov Kráľovský Chlmec, Veľké Kapušany- Košice!

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Rozvojová 2, 040 11 Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 580 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby a operátorov šitia do Košíc, doprava bude zabezpečená zadarmo z rôznych smerov.
Náš klient vyrába opierky hláv do automobilov. Stačí mať dobrú manuálnu zručnosť, pozornosť a ochotu pracovať v 3 zmennej prevádzke (týždeň R 6:00-14:00; týždeň P 14:00-22:00; týždeň N 22:00-6:00). Víkendy sú voľné. Nemusíte mať prax na danej pozícii, zaučíme vás. Pozícia je vhodná pre ženy aj pre mužov.

DOPRAVA JE ZABEZPEČENÁ ZADARMO ZO SMEROV:
1. Košice - Kráľovský Chlmec
2. Košice - Veľké Kapušany.

V prípade záujmu o túto prácu dohodnite si u nás termín a príďte na pohovor do Košíc. Doneste so sebou životopis.

Stabilná práca
Zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Mzda je uvádzaná bez príplatkov za nočnú.

Pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Vhodných kandidátov zavoláme na pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v oblasti strojárenského priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na 3 zmeny
Dobrá manuálna zručnosť, pozornosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3770669  Megjelentetés dátuma: 11.12.2019  Alapbér (bruttó): 580 EUR/mesiac