Operátor potravinárskej výroby - Bzenov

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Bzenov
Termín nástupu
Ihneď
700 - 950 EUR/mesiac700 €/mes. v skúšobnej dobe, po skúšobnej dobe 770€ +prémie podľa výkonu 0-150€ + bonus na cestovné 20€ + príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, manuálne zručných ľudí do kapustárne. Práce je vhodná pre mužov. Miesto výkonu práce bude v Bzenove – cca 12 km od Prešova. Práca je vhodná pre pre mužov. Ak sa nebojíte manuálnej práce a ste manuálne zručný tak hľadáme práve Vás. Nemusíte mať skúsenosti s takouto prácou, zaučíme Vás.

Budete mať na starosti:
• Balenie kvasenej kapusty
• Vykonávanie činností v sklade, ktoré sú potrebné pri strúhaní, kvasení, balení a vyexpedovaní kvasenej kapusty /hádzanie kvasenej kapusty do stroja, odoberanie sáčkov do stroja, ukladanie výrobkov na paletu, ručná príprava kvasenej kapusty do vedierok a iné
• Obsluhu baliacich strojov
• Bezchybné nachystanie objednávok
• Sanitáciu pracovných strojov, náradia a pracovného prostredia
• Označovanie produktov štítkom
• Kontrolu kvality produktov
• Balenie a váženie
• Pomocné práce podľa pokynov vedúceho
• Dodržiavanie poriadku a čistoty na celom pracovisku a v okolí budovy
• Dodržiavanie stanovených výrobných postupov /HACCP, BOZP/

- jednozmenná prevádzka - prac. čas od 7:00 hod. do 15:30 hod., Po- Pia, víkendy sú voľné.
- stabilný a seriózny zamestnávateľ
- výplata na čas
- zabezpečená teplá strava, za ktorú zaplatíte len 1,16€

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis mailom. Budeme kontaktovať uchádzačov spĺňajúcich uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je výrobca a predajca kvasenej kapusty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- zdravotný preukaz na prácu s potravinami - platný
- čistý registre trestov

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3680177  Megjelentetés dátuma: 2.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 950 EUR/mesiac700 €/mes. v skúšobnej dobe, po skúšobnej dobe 770€ +prémie podľa výkonu 0-150€ + bonus na cestovné 20€ + príplatky podľa ZP