Technik údržby – prevádzkový elektrikár

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1.100 € brutto + 13. a 14. plat + ostatné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zabezpečovať:
- preventívnu a kontrolnú činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silnoprúdových zariadení a príslušných elektrických rozvodov podľa platných prevádzkových predpisov v nasledovnom rozsahu:
- od VN transformátorov, NN rozvodní, svetelnej, zásuvkovej a motorickej inštalácie vrátane bleskozvodov, vonkajšieho osvetlenia a káblových prípojok vrátane uzemnenia,
- bežné prevádzkové údržbárske práce na jednotlivých spravovaných objektoch,
- ostatné úlohy súvisiace s výkonom pracovnej činnosti podľa potrieb zamestnávateľa,
- práca v posunutých zmenách podľa potreby prevádzky objektu, držanie pohotovosti (bližšie informácie dostanú uchádzači na pohovoroch)

Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu, možnosť odborného rastu a balík zamestnaneckých výhod:
- týždeň dovolenky naviac,
- platené sick days,
- stravné lístky v hodnote 4 €,
- balíček výhod vernostného programu - príspevok zamestnávateľa vo výške 400€ ročne na rôzne voľnočasové aktivity, relax, rekreáciu, šport, hotelové pobyty, nákup rôznych tovarov a služieb (knihy, elektro atď.)
- rôzne teambuildingové a voľnočasové akcie pre zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Technická správa budov, starostlivosť o zeleň, čistiace služby. Optimalizácia a energetický manažment.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

- Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti
elektrotechnika: § 21, 22, 23
- 2 roky praxe na obdobnej pozícii (elektrikár)
- Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať
- Schopnosť riešiť problémy
- Komunikatívnosť
- Zodpovedný a aktívny prístup k práci
- Vodičský preukaz skupiny B-výhodou

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3668344  Megjelentetés dátuma: 31.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.100 € brutto + 13. a 14. plat + ostatné benefity