Operátor výroby - ubytovanie zabezpečené

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
820,- EUR + dochádzkový bonus 100,- EUR + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montážne práce pri výrobe auto-clôn
montáž príslušenstva stropu aut

príspevok na dopravu
pravidelný platový rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť bude kandidátovi predstavená na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti s prácou operátora výroby výhodou

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3357548  Megjelentetés dátuma: 2.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 820,- EUR + dochádzkový bonus 100,- EUR + príspevok na dopravu