Brigáda - Recepčná / prvý kontakt s klientom

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú, dynamickú slečnu/ mladého muža/ na nepravidelnú brigádu na hlavnú recepciu do administratívnej budovy.
Ide o zaskakovanie počas dovolenky, choroby, navštevy lekára, atď... Prevažne poobedné zmeny.
pracovnou náplňou je : prerozdelenie dennej tlače, zapisovanie návštev, informovanie návštev na ktorom poschodí sa nachádza spol. do ktorej idú, pomoc návštevám s obsluhou výťahov / vysvetlenie systému fungovania/ , pomoc pri vysvetlení parkovacieho automatu / pri platení za parkovanie/....
ochota poradiť, príjemné vystupovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť bude kandidátovi predstavená na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosť s prácou s ľuďmi - výhodou
komunikatívna znalosť anglického jazyka - kvôli zahraničným návštevám

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3350779  Megjelentetés dátuma: 16.1.2020  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.