Technológ

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
900,-€ základná mzda + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava výroby (projektovej a technickej dokumentácie podľa požiadaviek zákazníkov),
- vypracovanie technologických postupov,
- kalkulácia nákladov,
- zostavenie špecifikácií materiálov,
- navrhovanie opatrení na optimalizáciu výrobných procesov,
komunikácia s oddelením výroby a obchodu,
- kvalifikované spracovanie podkladov k cenovým ponukám,
zadávanie požiadaviek na výrobu oddeleniu výroby,
- manažovanie tímu podriadených pracovníkov (kalkulant, konštruktér, kreslič.....)

- mladý dynamický kolektív,
- možnosť profesného rozvoja.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis mailom. Budeme kontaktovať uchádzačov spĺňajúcich uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient pôsobí v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

- vzdelanie strojárskeho zamerania,
- prax na obdobnej pozícii 3 roky.

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3286113  Megjelentetés dátuma: 15.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900,-€ základná mzda + odmeny