Manipulačný pracovník

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
okres Malacky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
19.5 do 26.5.2017
Mzdové podmienky (brutto)
cca týždenne 140 až 180 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expedovanie mobilných telefónov, satelitných súprav a príslušenstva a iných elektronických výrobkov

za vyloženie kontajnera 5 €
doprava zo železničnej stanice Zohor do Lozorna
mzda 3,50 €/h netto
vyplácanie mzdy v hotovosti raz týždenne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Dovozca vývozca telekomunikačných zariadení

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3067995  Megjelentetés dátuma: 18.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: cca týždenne 140 až 180 €