Operátor šitia

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 680 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- šitie autopoťahov, vizuálna kontrola vyrobených dielcov
- prax nie je potrebná - zaučíme Vás
- na trase Michalovce - Košice ponúkame bezplatnú dopravu
- pracuje sa v trojzmennej prevádzke, víkendy sú voľné.

- veľmi motivujúci bonusový systém (rôzne špeciálne príplatky v závislosti od druhu vykonávanej práce.......)

Životopis zašlite na: [email protected]. Budeme Vás obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
ochota naučiť sa šiť na šijacom stroji
pracovitosť
ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3051274  Megjelentetés dátuma: 4.12.2019  Alapbér (bruttó): 520 EUR/mesiac