Chcete pracovať a pri tom si aj posedieť? - operátor výroby Trnava - doprava zabezpečená!

ARIOS - human resources s. r. o.

Trnava, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Galanta, okres Senica, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,12€/ hodina + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručná montáž, osádzanie a testovanie dosiek plošných spojov
- práca v 4 zmennej prevádzke (2x ranná zmena, 2 x nočná zmena a 4 dni voľno) - 12-hodinové zmeny
- miesto výkonu práce TRNAVA

- stabilná a dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
- fyzicky nenáročná práca (nie práca v stoji)
- základná mzda je 3,12€/hodina + príplatky za nočné zmeny
- dochádzkový bonus 50€ + výkonnostný bonus do 40€
- po 3.mesiaci bonus 120€
- nadčasy sa vyplácajú ihneď
- stravné lístky v hodnote 3,38€
-doprava na trase Nové Zámky,Tvrdošovce,Jatov, Trnovec nad Váhom, Šoporňa, Šala, Šintava a Sereď ZABEZPEČENÁ ZDARMA

Životopis môžete poslať mailom na [email protected] alebo nás kontaktujte na Facebooku: https://www.facebook.com/ARIOS-HR-335673243114724/
Bezplatné tel.číslo: 0800 500 886

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zameraná na výrobu dosiek plošných spojov pre bielu techniku (napr. práčky, sušičky, umývačky riadu a podobne).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť
- ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke
- skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou, nie podmienkou

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2993798  Megjelentetés dátuma: 23.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,12€/ hodina + príplatky a bonusy