Konštruktér

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda, Galanta, Komárno, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
15.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technické výkresy eskalátorov na základe objednávok
- špeciálne riešenia podľa požiadaviek zákazníka
- oslovenie dodávateľov

- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Životopisy očakávame v slovenskom a anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Renomovaná zahraničná spoločnosť v strojárskej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

- skúsenosti v strojárstve min. 4 roky
- skúsenosti s AutoCAD (2D)
- projektový management

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2777583  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou