Operátor výroby - ubytovanie Zadarmo!

ARIOS - human resources s. r. o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bardejov, okres Humenné, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stropkov, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Trebišov, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
od 650,-€ netto a vyššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí by boli ochotní vycestovať za prácou na stredné slovensko - Dolné Vestenice (20 km od Prievidze). Sú tam voľné pracovné pozície pre mužov a pre páry (aj ubytovanie je tomu prispôsobené). Ubytovanie je zabezpečené zadarmo.

Náplň práce:
- obsluha vstrekolisov
- opracovanie výrobkov
- označenie výrobkov
- balenie

- ubytovanie zabezpečené ZADARMO!!!!!!! (ubytovňa sa nachádza v tesnej blízkosti závodu - ušetríte na dochádzaní do práce)
- stravovanie zabezpečené formou výdaja teplej stravy na každej zmene za 0,79 € /1 stravná jednotka

V prípade záujmu o tú prácu nám pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Následne vybraných kandidátov budeme volať na pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a spracovaním technickej gumy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá manuálna zručnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny (7,5 hod. zmeny, 2 dni R, 2 dni P, 2 dni N, po štyroch odpracovaných týždňoch 4 dni nepretržitého voľna)
- ochota pracovať s gumovými výrobkami (silné ekzémy a alergie - zdravotné obmedzenie)
- prax v gumárenskom odbore nie je podmienkou

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2761129  Megjelentetés dátuma: 21.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 650,-€ netto a vyššie