Pomocná obsluha

Ariola s. r. o.

Miesto práce
Napájadlá 1, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
3,6 EUR/hod.odmeny, príplatok za prácu v sobotu, nedeľu a v noci podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce na prevádzke, aj za barom, udržiavanie čistoty na prevádzke.

Pozícia je pre uchádzača, ktorý je aktuálne študentom. Práca je na dohodu o brigádnickej práci študenta.

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Pripojte váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák. č. 18/2018 Z.z.o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

zodpovednosť a spoľahlivosť
milé vystupovanie
tímová spolupráca
komunikatívnosť a flexibilita
bezúhonnosť

Sme spoločnosť Ariola s.r.o. pôsobiaca na slovenskom hazardnom trhu. Našou hlavnou činnosťou je prevádzkovanie vlastnej siete herní a kasín. V priebehu svojej existencie až po súčasnosť sme sa vyprofilovali na stabilnú a silnú spoločnosť v oblasti výherného hracieho odvetvia. V súčasnosti patríme medzi 3 najväčších prevádzkovateľov herní a zároveň sme lídrom v prevádzkovaní kasín na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3968010  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 3,6 EUR/hod.