Automechanik

Arielly s.r.o

Miesto práce
Drieňová 33, Bratislava
Termín nástupu
1/8/2020
Od 1 000 EUR/mesiacMôžeme sa dohodnúť na pevnej mzde plus dodatočnej výhode založenej na práci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servisovanie a oprava motorových vozidiel
- vykonávanie záručných, pozáručných a generálnych opráv vozidiel podľa pokynov výrobcu
- diagnostikovanie porúch motorových vozidiel
- vykonávanie manuálnej údržby a servisu
- montáž a servis doplnkov a príslušenstva vo vozidle
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov
- zodpovednosť za používanie ochranných a opravných prostriedkov pri vykonávaní jednotlivých úkonov , čistotu a dobrý technický stav zverených zariadení a náradia
- pracovná doba v jednozmennej prevádzke, rozvrhnutie pracovnej doby 08:30 – 17:00 hod

- práca v ekonomicky silnej a stabilnej spoločnosti
- technické, odborné a personálne zázemie
- zamestnanecké výhody, sociálnu podporu zamestnancov
-možnosť odborného rastu, absolvovanie odborných školení a získanie certifikátu špecialista na opravy po nehode

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Mechanicka praca

Vodičský preukaz

B

- pracovné nasadenie
- technické myslenie
- ochota vzdelávať sa
- odborný prístup k práci
- vzťah k automobilom

Arielly s.r.o je špecifikovaný pri oprave vsetky druhy vozidla vrátane pneu servisu,rucne umývania a leštenia auta.
ID: 3942366  Megjelentetés dátuma: 24.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac