Vodič nákladného vozidla C, C+E

ARGUSS, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie od 100 do 300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zber elektroodpadu a ostaného odpadu od zákazníkov do strediska v obci Lok, okres Levice. Vypisovanie sprievodných dokumentov. Termín nástupu - ihneď.

Stravné lístky, pracovné oblečenie a obuv, osobné ochranné pracovné pomôcky,

Žiadosť o prijatie do zamestnania zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, flexibilita, ochota pracovať samostatne, kvalifikačná karta vodiča, psychotesty, lekárska prehliadka (možnosť dorobiť aj u nás)

Spoločnosť ARGUSS s. r. o. Bratislava, sa už od roku 1994 podieľa na ochrane a tvorbe životného prostredia v SR. Spoločnosť sa profesionálne zaoberá nakladaním s odpadmi v rozsahu katalógu odpadov ustanovenom vyhláškou č. 365/2015 Z. z. MŽP SR. Naša spoločnosť pôsobí na celom území Slovenskej republiky. Prevádzkujeme vlastné prevádzky, ktoré sú zamerané hlavne na recyklačné technológie umožňujúce materiálové alebo energetické zhodnotenie odpadov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3487373  Megjelentetés dátuma: 2.2.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac