Office & Logistic Specialist (f/m) – international trade

Lockset personal, s.r.o.

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 Eur, v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa práca v medzinárodnom prostredí obchodu s komoditami a administratívu máš zvládnutú? Pracoval/a si v logistike a vieš pracovať samostatne? Rád/rada hľadáš riešenia? Chceš spolupracovať s medzinárodnými obchodníkmi?

Ponúkame zaujímavú prácu v dynamickej spoločnosti, kde sa dajú uplatniť skúsenosti z office managementu a logistiky a dá sa veľa naučiť v oblasti zahraničného obchodu.

Náplň práce:
- kontrola platieb od zákazníkov, cash flows, procesovanie platieb , posielanie upomienok
- príprava účtovných podkladov
- komunikácia s bankami a poisťovňami, príprava dokumentov
- dôraz na samostatnosť, efektívnosť, detaily
- objednávanie transportov komodít (kovy)
- monitorovanie plánovaných dodávok a otvorených zmlúv
- koordinácia dodávok a zásielok, komunikácia s dodávateľmi a s obchodnými partnermi
- správa transportných dokumentov, colných dokumentov
- spravovanie interného systému zákaziek a databázy obchodných partnerov

- práca v v zaujímavom prostredí medzinárodného obchodu
- teambuildingy, celofiremné akcie, dobrovoľnícke aktivity
- športové aktivity
- každý týždeň ovocie v kancelárii

Veľmi si vážime záujem každého uchádzača, odpovedať budeme kandidátom spĺňajúcim kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť v administratíve (dokumenty, podklady pre účtovníkov ..) a logistike podmienkou, predchádzajúca práca v preprave loďami je veľkou výhodou,
- veľká miera samostatnosti
- vedieť nájsť riešenie v neštandardných situáciách
- dôraz na detail a kvalitu
- komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
- rozhodnosť

Ardevur deals in a diversified range of metal products for industry. Acting synergically with Mining, Re-melting, Die-casting, and other metal-processing sectors, Ardevur builds its strengths on the power of people's skills and relations.

Ardevur is part of the Schemnitz Group of companies, dealing in international trade of automobiles and commodities.

www.ardevur.com
www.schemnitz.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3413194  Megjelentetés dátuma: 6.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 Eur, v závislosti od skúseností kandidáta