Špecializovaný predajca prémiovej značky FJÄLLRÄVEN

ARCTIC FOX SK, s.r.o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4. 2019 alebo po dohode neskôr
Mzdové podmienky (brutto)
800,- brutto + 100-400 prémie netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si outdoorový nadšenec - iniciatívny, komunikatívny a pozitívne naladený? Baví Ťa práca v tandeme? V turistickom obchode sa cítiš ako doma? V tom prípade si ideálny kandidát!

»Čo bude Tvojou hlavnou náplňou práce?«
• príprava tovaru k predaju, nacenenie, vystavenie a starostlivosť o predajňu
• spracovanie e-shopov a reklamácií
• samostatný predaj tovaru s prácou na pokladni
• komunikácia, proaktívny prístup k zákazníkom a poskytovanie informácií

• bonusy/prémie
• provízie z predaja
• nadštandardné zamestnanecké oblečenie tejto značky
• nadštandardná lekárska starostlivosť
• zľava na firemné výrobky/služby
• vzdelávacie kurzy, školenia
• zvýhodnené pôžičky zamestnancom
• firemné akcie
• možnosť si nadpracovať hodiny, možnosť dlhšieho neplateného voľna
• účasť na zahraničných konferenciách

Ak máš záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu a chceš sa stať súčasťou tejto dnes už ikonickej značky,
neváhaj a s MOTIVAČNÝM LISTOM nám pošli Tvoj ŽIVOTOPIS.

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kladný vzťah k outdooru je vítaný, pozitívny prístup k práci nevyhnutný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

»Čo by Ti nemalo chýbať?«
· príjemné vystupovanie
· komunikačné schopnosti
· pozitívne myslenie a chuť pracovať
· trestnú bezúhonnosť
· znalosť práce na PC
· zodpovednosť, dochvíľnosť a profesionalita

Spoločnosť je exkluzívnym predajcom značkového oblečenia Levi's ve Slovenskej republike. Predajna sa nachádzá v prémiovom obchodnom centre Avion Shopping Park Bratislava.

Legendárné džínsy vznikli koncom 19. storočia a od tej doby si držia nespochybniteľné prvenstvo v zavedení denimové módy. Pracovné nohavice, ktoré vydržia všetko sa ako blesk rozšírilo po amerických priemyselných mestách, velkofarmách aj plantážach a prvé "levisky" nosili ako hovorí kovboji, tak prvá montéri a robotníci vo velkoprůmyslových továrňach.

Prvý výrobný rad označili majitelia firmy číslom šarže "501", Čo je dodnes používa označenie modelu, ktorý sa stal vlajkovou loďou značky. Dnes je Levi's® jednou z najväčších svetových značkových odevných spoločností a svetovým lídrom v oblasti denimové módy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3314281  Megjelentetés dátuma: 19.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,- brutto + 100-400 prémie netto