Projektant TZB / Projektant Elektro

Architekti T+T, s.r.o.

Miesto práce
Komenského 24A, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1, Projektovanie profesií TZB:
- zdravotechnika
- vykurovanie
- vzduchotechnika
2, Projektovanie elektrotechnických inštalácií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Po pôsobení vo viacerých slovenských a zahraničných ateliéroch Tomáš Tornyos s manželkou Mirkou založili v roku 2008 architektonický ateliér Architetki T+T. V s​účasnosti sa venujú tvorbe budov s minimálnou ekologickou stopou – materiálovo aj po stránke energetickej rovnováhy. Zároveň sa však snažíme vytvoriť priestor, v ktorom sa človek cíti jednoducho dobre a každý deň sa teší na návrat. Sme presvedčení, že ak človek trávi čas v príjemnom a zdravom prostredí, ovplyvní to pozitívne fyzické zdravie a duševnú pohodu.
ID: 3361276  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou