Telemarketingový pracovník - 4 hod.denne

ARCHA TELECOM spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 6, 821 09 Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o firemnú databázu klientov (aktualizácia, dopĺňanie údajov..)
telefonický kontakt s existujúcimi zákazníkmi - obnova kontaktov
oslovovanie nových zákazníkov s ponukou služieb
spolupráca s technikmi
administratíva súvisiaca s touto pozíciou

Rad/rád komunikuješ a nevadí Ti pracovne tráviť čas na telefóne? Ak si odpovedal/a kladne, neváhaj nám poslať svoj životopis v slovenskom jazyku a možno sa stretneme na osobnom pohovore. Ďakujeme týmto všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Ozveme sa však iba tým, ktorí vyhovujú podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

výborné komunikačné schopnosti
vytrvalosť
príjemné jednanie
pozitívna osobnosť

Sme súkromná spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom trhu v oblasti IT služieb už viac ako 25 rokov. Využívame najnovšie technológie a poskytujeme služby veľkým medzinárodným spoločnostiam. Spolupracujeme s väčšinou najväčších slovenských telekomunikačných operátorov. Tiež sa zaoberáme riešeniami v oblasti podnikových WiFi sietí a optimalizácie WAN spojení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Košická 6
821 09 Bratislava
ID: 2510453  Megjelentetés dátuma: 28.2.2020  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.