Operátor/ka výroby

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
Ihneď
896 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej mzdy + mesačné prémie + dochádzkový a BOZP bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha vstupnej  linky a navíjačku odpadu, rezačnku orezu a šrotový dopravník.
Udržiavanie odpadového materiál na minime,
Zabezpečovanie vývozu odpadového materiálu.
V prípade potreby zabezpečovať aj ostatné činnosti na linke.
Vedenie predpísanej evidenciu.
Vykonávanie priebežej kontroly linky v oblasti procesu riadenia kvality výrobkov.
Zabezpečovanie priebežnej údržby linky, v prípade že je to nevyhnutné a operatívne potrebné.
Vykonávanie menších opráv a údržby, v prípade okamžitého odstavenia linky.
Dodržiavanie bezpečnosti vlastnej práce a neohrozovanie bezpečnosť práce ostatných pracovníkov vo výrobnom procese nesprávnou manipuláciou so strojmi a zariadeniami.
Zabezpečovanie hlásenia o stave kvality výrobkov, v prípade zistenia nekvality výrobkov zabezpečuje okamžité hlásenia predákovi linky.
Zabezpečovať priebežné čistenie časti linky, za ktorú zodpovedá.
Zadávanie dát do interného informačného systému.
Zabezpečovať a vykonávťa práce v zmysle kontrolno-čistiacich plánov.

- 13. a 14. plat
- Príspevok do III.piliera DDS
- Príspevok na stravu v hodnote 3,90€ vo forme Callio Gastro karty alebo finančného príspevku
- Pranie prac.oblečenia 1 x týždňa
- Kľúč na kávomat - horúce nápoje zdarma
- Pitný režim pri každej linke / sýtená, teplá, studená filtrovaná voda /
- Zadarmo masáže
- Voľný vstup do senickej plavárne aj pre rodinných príslušníkov
- Zľavy do fitness centier v Senici
- Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, svadby alebo za odpracované roky
- Výlety a športové podujatia aj pre rodinných príslušníkov hradené firmou
- Vitamíny, ovocné balíčky, darčeky na Safety day, Týždeň zdravia a vianoce
- Očkovanie proti chrípke
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť zvyšovania kvalifikácie a tým aj zvyšovanie finančného ohodnotenia

Ide o prácu v trojzmennej prevádzke, aj v noci, príležitostne soboty, nadčasy platené načas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

• technické myslenie a technická zručnosť,
• tímový hráč, dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP
• flexibilita, pracovitosť, zodpovednosť
• prax v strojárskej výrobe alebo strojárske vzdelanie výhodou

Sme senická pobočka najväčšej oceliarenskej spoločnosti na svete. Naše poloautomatické linky delia oceľové aj hliníkové plechy pre najvýznamnejšie automobilové značky v Európe, pre výrobcov multimédií, bielej techniky a iných strojárskych zákazníkov. U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.
Viac informácií nájdete na www.arcelormittalgonvarri.sk .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2680994  Megjelentetés dátuma: 30.8.2021  Alapbér (bruttó): 896 EUR/mesiac