Účtovník/Účtovníčka

Arca Capital Slovakia, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 1 500EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie účtovníctva dcérskych spoločností v SAP Business One – kontrola a účtovanie dodávateľských faktúr, odberateľských faktúr, bankových výpisov, interných dokladov, podieľanie sa na zostavení účtovnej závierky
• Inventarizácia majetku a záväzkov
• Príprava účtovných dokladov a výpočet hodnôt účtovných operácií
• Spolupráca s internými klientami (dcérske spoločnosti)
• Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi, audítormi, daňovým úradom, bankami

• Možnosť polročných odmien na základe výkonnosti
• Multisport karta
• Firemné teambuildingy
• Voľnočasové aktivity organizované zamestnávateľom
• Príjemné pracovné prostredie v širšom centre mesta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
SAP - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• Výborná znalosť slovenského podvojného účtovníctva pre podnikateľov a daňového systému na Slovensku
• Prax vo vedení podvojného účtovníctva pre slovenské podnikateľské právnické osoby
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
• Schopnosť analyticky myslieť, pracovať s číslami
• Práca s Excelom – pokročilý: agregovanie, analýza a filtrovanie tabuliek, kontingenčné tabuľky
• Znalosť angličtiny vhodná, nie však nevyhnutná
• Skúsenosti so SAP B1 a MS Power BI výhodou

Arca Capital je private equity skupina holdingového typu pôsobiaca na českom a slovenskom trhu už 20 rokov. Jej investičné aktivity sú primárne cielené na tieto krajiny a aktívne sa rozširujú aj do blízkeho zahraničia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3802967  Megjelentetés dátuma: 5.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat 1 500EUR