Junior finančný manažér

Arca Capital Slovakia, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné spracovanie finančných dát – kontrola dodávateľských faktúr, reporty pre banky, ekonomické hodnotenie a sledovanie investičných projektov, podieľanie sa na zostavení konsolidovanej účtovnej závierky
• Sledovanie a kontrola finančných tokov
• Spracovanie finančných platieb prostredníctvom internet bankingu
• Pravidelný a ad-hoc reporting
• Príprava podkladov pre účtovníctvo, predkontácia a výpočet hodnôt účtovných operácií
• Spolupráca s internými klientmi (účtovné a investičné oddelenie)
• Komunikácia s externými klientmi, audítormi, daňovým úradom, bankami

- Možnosť polročných odmien na základe výkonnosti
- Multisport karta
- Firemné teambuildingy v zahraničí
- Voľnočasové aktivity organizované zamestnávateľom
- Príjemné pracovné prostredie v širšom centre mesta

CV spolu s motivačným listom uchádzača prosíme zaslať na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Schopnosť analyticky myslieť, pracovať s číslami, používať finančnú matematiku
• Znalosť podvojného účtovníctva pre podnikateľov a orientácia v účtovných výkazoch a poznámkach k účtovnej závierke
• Práca s Excelom – expert: kontingenčné tabuľky, agregovanie, analýza a filtrovanie rozsiahlych dátových súborov
• Znalosť cudzích jazykov vhodná, nie však nevyhnutná

Arca Capital je private equity skupina holdingového typu pôsobiaca na českom a slovenskom trhu už 20 rokov. Jej investičné aktivity sú primárne cielené na tieto krajiny a aktívne sa rozširujú aj do blízkeho zahraničia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3668044  Megjelentetés dátuma: 14.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 700 EUR/mesiac