Можливість для людей з України

Kuchár do reštaurácie Locanda

ARBON s.r.o.

Miesto práce
Vrútky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zapoj sa do nášho tímu!

Bez spoľahlivých, usmievajúcich a príjemných ľudí za pultom baru alebo v kuchyni by sme v Locanda neboli, tým čím chceme byť.
Pridaj sa k nám a buď súčasťou tímu, ktorý pomáha našim hosťom objavovať kulinárske zážitky .

- zodpovednosť za prípravu jedál na zverenej prevádzke podľa určeného menu a stanovených štandardov
- kontrola kvality produktov určených pre zákazníka (vzhľad, teplota, množstvo, chuť a správna receptúra)
- zodpovednosť za dodržiavanie hygieny, hygienických návykov a bezpečnosti zamestnancov pri práci

- Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej spoločnosti a pracovať v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.
- Školenia, rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

- Príjemná komunikácia a vystupovanie
- Dobré organizačné schopnosti a vysoké pracovné nasadenie
- Dobré schopnosti motivovať a podieľať sa na rozvoji (školenia, tréningy, atď.) spolupracovníkov
- Schopnosť zvládania stresových situácií
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, lojalita
- Flexibilita
- Sledovanie súčasných trendov v rámci kuchyne

Reštaurácia Locanda prináša do Turca nový gastronomický zážitok v pravej talianskej atmosfére. Poslaním nášho kulinárskeho tímu je dopriať nezabudnuteľný zážitok z jedenia za rozumnú cenu každému obdivovateľovi tradičnej talianskej kuchyne.
Naša autentická talianska kuchyňa používa najlepšie ingrediencie na vytvorenie pokrmov v súlade s tradíciami.
ID: 3729554  Megjelentetés dátuma: 5.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac