Hlavný/-á účtovník/-čka - vedúci/-a tímu

A R A V E R a. s.

Miesto práce
M.R. Štefánika 26, 91250 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vrcholová zodpovednosť za účtovníctvo spoločnosti a plnenie úloh finančnej učtárne vyplývajúcich z interných smerníc, zákonných noriem a predpisov
- aktívna spolupráca pri nastavovaní procesov v spoločnosti, tvorba vnútropodnikových metodických pokynov
- riadenie a vedenie menšieho tímu - delegovanie úloh, motivácia podriadených
- spracovanie mesačných a ročnej účtovnej závierky
- spracovanie konsolidovanej účtovnej závierky
- spracovanie daňového priznania k DPH, dani z príjmov
- dohľad nad vedením evidencie hmotného a nehmotného majetku
- kontrola a účtovanie výkazov skladu materiálu, tovaru a hotových výrobkov
- účtovanie mzdových rekapitulácii
- kontrola saldokonta pohľadávok a záväzkov
- príprava podkladov k finančnému auditu
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku
- vypracovanie daňového priznania na daň z príjmov PO a súvisiacich štatutárnych výkazov
- inventarizácia účtov (fyzické a dokladové inventúry)
- komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a s daňovými poradcami a audítormi
- spracovanie štatistických výkazov a reportov
- plán cash-flow/monitoring pohľadávok a záväzkov, súvaha
- dohľad nad platbami, pohľadávkami a záväzkami
- metodické riadenie zverenej oblasti

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- zaujímavá a dynamická práca s motivujúcim ohodnotením
- príjemný pracovný kolektív
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- pravidelné vzdelávanie a školenia
- firemné aktivity
- zaujímavé zľavy pre zamestnancov

Žiadosti o zamestnanie spolu so životopisom posielajte na mail: [email protected], do predmetu prosím uveďte "Hlavný účtovník". Z časového hľadiska sa ozveme len vhodným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

finančné, ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

- prax na odbornej pozícii min. 7 rokov podmienkou
- bohaté skúsenosti v oblasti účtovníctva
- orientácia v daňovej legislatíve
- zodpovednosť, dôslednosť, diskrétnosť, samostatnosť, flexibilita
- komunikatívnosť, spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie

Autorizovaný servis a predaj vozidiel značiek ŠKODA, AUDI, VW, SEAT a CUPRA s prevádzkami v Trenčíne, Opatovej, Piešťanoch, Nitre a v Nových Zámkoch. Spoločnosť pôsobí úspešne na trhu už viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3239085  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou