Produktový manažér - senior, pre portfólio mobilných telefónov v PlayGoSmart

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Lazovná 69, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 500 EUR/mesiacK základnej mzde sa pripočítavajú variabilné zložky na mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze, s výškou závislou na plnení plánov a KPI's.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme seniorného produktového manažéra s excelentnými skúsenosťami a znalosťami v oblasti predaja produktov ako sú mobilné telefóny a príslušenstvo k nim.

Hlavnou náplňou Vašej práce bude rozvoj portfólia nových aj použitých mobilných telefónov a súvisiacich služieb vo všetkých fázach ich produktového životného cyklu po koncepčnej, obchodnej a marketingovej stránke.

Mali by ste byť výborný obchodník, so skvelými výsledkami predaja, s chuťou neustále napredovať a rásť.

• Odmeňovanie je z významnej časti závislé na úrovni plnenia Vašich obchodných plánov a plánov celej firmy - Váš úspech pre nás znamená aj náš úspech a vieme to náležite oceniť.
• Možnosť kariérneho rastu a rozvoja v medzinárodnej skupine Elko.
• Vzdelávanie formou interných aj externých školení.
• Stabilná práca pre slovenskú spoločnosť so silným medzinárodným zázemím.
• Klimatizovaná kancelária.
• Parkovacie miesto.
• Možnosť home office.
• Karta MultiSport.
• Čerstvé ovocie do kancelárie každý týždeň.
• Pitný režim.
• Príjemné pracovné prostredie/ kuchynka/jedáleň.
• Možnosť zvýhodneného nákupu tovaru z ponuky PlayGoSmart za zamestnanecké ceny.

Do výberového konania zaradíme len uchádzačov, ktorí nám pošlú svoju žiadosť o zamestnanie, štruktúrovaný životopis a zaujímavý motivačný list, v spisovnej a zrozumiteľnej slovenčine, takisto aj v angličtine alebo nemčine.
Dokumenty prosíme posielať výhradne na uvedenú e-mailovú adresu [email protected] pod značkou Produktový manažér.
Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca, produktový manažér.

Počet rokov praxe

3

• Pre Váš úspech na ponúkanej pozícii je najdôležitejší obchodnícky duch, neutíchajúci pracovný elán a samostatnosť.
• Suverénna orientácia v segmente mobilných telefónov a prehľad v príslušenstve k mobilným telefónom je nevyhnutnosťou.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4128076  Megjelentetés dátuma: 22.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac