Grafik, dizajnér pre pobočku v Žiline. Podmienka: Anglický jazyk aktívne slovom aj písmom

AR Visual

Miesto práce
Bôrická cesta, Žilina
1.5.2021 (termín nástupu vieme v prípade potreby uchádzača prispôsobiť)
1 000 - 1 600 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude individuálne posudzovaná a následné navyšovanie mzdy bude závisieť postupne od kvality a efektivity vykonávaných pracovných činností - finančný rast našich kolegov je neodmysliteľnou súčasťou firemnej filozofie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme junior grafika, ktorý je:

• kreatívny a plne odhodlaný ponoriť sa do vôd multidisciplinarity
• nebojí sa nových výziev, ktorých bude veľa
• bude schopný vyhodnotiť dizajnový problém akéhokoľvek druhu a s prihliadnutím na monetárnu, časovú a technickú stránku ho vyriešiť k všestrannej spokojnosti

Do nášho kolektívu nehľadáme:

• jednorožca, supermana ani skilled seniora - ide nám o to získať niekoho, koho si budeme vedieť vychovať

Potrebujeme osobu, ktorá zvláda aspoň základy Photoshopu či Ilustratoru a aké také basic princípy grafiky - t.j. rozdiely medzi formátmi obrázkov, farebné schémy, print vs. online a podobné elementárne skills, bez ktorých by sa ti len ťažko hýbalo. Samozrejme výhodou je akýkoľvek špecifický skill (skúsenosti s 3D, audiom, videom, fotografiou, animáciou alebo akýmkoľvek iným kreatívnym outletom)

Must have:

• ovládať angličtinu slovom aj písmom
• základné znalosti Photoshopu, Illustrátoru, prípadne iného raster/vector-based grafického editoru (prosím nie canva ani podobné programy)
• triezvy úsudok čo sa týka designu - nakoľko pracujeme s poprednými dizajnovými značkami v nábytkárskom sektore - treba mať "taste"
• schopnosť a ochotu učiť sa pracovať v nových softvéroch, učiť sa nové postupy, techniky, princípy
• vlastný názor - vedieť sa ozvať a hlavne všímať si, pýtať sa a konštantne liezť svojmu budúcemu školiteľovi na nervy s tým, že "toto už viem, poďme skúsiť niečo nové"

Softvér, ktorý u nás naskilluješ tak, že tvoj doterajší životopis ti príde ako joke:
• Photoshop
• Illustrator
• After Effects

3D softvér, do ktorého sa tiež pustíme:
• Blender
• 3DS Max + corona renderer
• Marvelous designer

V budúcnosti možno aj:
• Lightroom
• Audition
• Cinema 4D
• Sketchup
• Solidworks
• Substance painter/designer

Soft-ish skills ktoré získaš:
• design language - naučíš sa princípy dizajnu ako takého - od printu cez online po product či interior design
• znalosti vrámci optiky, svetla a fotografovania všeobecne
• skills v oblasti 3D modelovania či tvorby 3D vizualizácií

- práca v rýchlo rastúcej spoločnosti s plne zahraničnou klientelou
- stabilné pracovné miesto
- vzdelávanie
- skvelý a mladý kolektív ľudí s pozitívnym myslením
- moderné kancelárie
- nový služobný PC s potrebnými programami
- vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
- finančný rast

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

AR Visual je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá 3D vizualizáciami a 3D modelingom pre spoločnosti v segmente luxusného nábytku.
Viac info na www.arvisual.eu

Spolupracujeme najmä so zahraničnými spoločnosťami (Švajčiarsko, USA, Švédsko, Belgicko, Rakúsko, Fínsko, Nórsko, Nemecko, Taliansko, Anglicko, Brazília, Kanada, Španielsko, Portugalsko ...).

[email protected]
ID: 3546653  Megjelentetés dátuma: 6.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac