Hľadáme iOS / Android / Unity 3D programátorov pre pobočku v Žiline

AR Visual

Miesto práce
Mariánske nám. 30/5 Žilina, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2500-4500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme iOS alebo Android developera (poprípade aj UNITY 3D), ktorý bude:

- pracovať na vývoji mobilných aplikácií na platforme iOS alebo Android v rozšírenej realite (augmented reality)
- pracovať na odstraňovaní chýb a zlepšovaní výkonnosti aplikácií
- implementovať nové technológie s cieľom zvýšiť efektívnosť vývoja
- pridávanie nových funkcionalít a produktov

- práca v dynamickom tíme
- príležitosť pre kariérny rast (finančný)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

AR Visual je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá 3D vizualizáciami a 3D modelingom pre spoločnosti v segmente luxusného nábytku.
Viac info na www.arvisual.eu

Spolupracujeme najmä so zahraničnými spoločnosťami (Švajčiarsko, USA, Švédsko, Belgicko, Rakúsko, Fínsko, Nórsko, Nemecko, Taliansko, Anglicko, Brazília, Kanada, Španielsko, Portugalsko ...).

[email protected]
ID: 3332113  Megjelentetés dátuma: 11.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2500-4500 EUR