Prevádzkový gastro manažér

AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Miesto práce
Slnečné jazerá - sever, Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš pozitívny vzťah ku gastronómií?
Chceš sa učiť novým gastronomickým trendom?
Chceš rozbíjať svoje schopnosti a zručnosti?
Si leader?
AK ÁNO, TAK MY HĽADÁME PRÁVE TEBA!
Tvojou náplňou práce bude:
zodpovednosť za správny chod gastro prevádzky, plánovanie, organizovanie poskytovaných služieb, plánovanie pracovných zmien, skladové hospodárstvo a spracovanie inventúr, príprava kalkulácie, tvorba jedálnych a nápojových lístkov, kontrola food nákladov a personálnych nákladov, riešenie reklamácií, riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, zodpovednosť za dodržovanie hygienických predpisov, riadenie a kontrola zamestnancov, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty, zabezpečovanie a udržovanie čistoty na pracovisku

Firemný telefón a počítač, vstup zdarma do Aqauaparku v Senci pre zamestnancov a ich rodiny, vrátane do wellness, platené voľno naviac, obedy, pitný režim celý deň zadarmo, zamestnanecké oblečenie, 50% na všetky typy masáží, 30% až 50% zľava na všetky produkty, firemné akcie, darček k výročiu vo firme, narodeninový darček

Informácie o výberovom konaní

NEBOJ SA A SKÚS TO S NAMI! MY ŤA V TOM NENECHÁME!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vyučený v odbore a prax na podobnej pozícií podmienkou, zdravotný preukaz v potravinárstve, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, ochota pracovať cez víkendy a sviatky, záujem o prácu v gastronómií, vodičský preukaz

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci 3 zariadenia zamerané na relax - AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi, SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén a moderné wellness centrum SAI Wellness Senec (8 sáun).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3964344  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac