Logo AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Masérka v SAIWELLNESS SENEC

AQUATHERMAL SENEC, a.s.

Miesto práce
Aquapark Senec, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
866 - 1 200 EUR/mesiac+ % z masáží, netto od 850 € až 1200 € v závislosti od sezóny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie masáží, SPA ošetrení, pílingov, zábalov, a iné podľa ponuky
- udržiavanie čistoty a poriadku v zverených priestoroch,
- starostlivosť o komfort klientov,
- dodržiavanie určených postupov,

- Neobmedzený vstup pre teba a ďalších štyroch rodinných príslušníkov do AQUAPARKU , SAI WELLNESS a SWIMARÉNY;
- Seriózne a korektné odmeňovanie;
- Ideálna pracovná pozícia pre štart tvojej kariéry;
- Reálne možnosti kariérneho postupu;
- Práca v príjemnom prostredí;
- Práca v zohratom a dynamickom tíme kreatívnych ľudí;
- Výrazná podpora vzdelávania a odborného rozvoja;
- Zamestnanecká strava v priestoroch AQUAPARKU;
- Možnosť využívania športových a relaxačných služieb a mnoho ďalších benefitov.

Postup jednotlivých masáží, ktoré ponúkame, Vás naučíme my. Používame kozmetiku a prípravky SOTHYS PARIS. Takisto Vás zasvätíme do tajov umenia predvádzať saunové ceremoniály - ako mávať uterákom, čo povedať, akú hudbu vybrať,....

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.4.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia, masérske kurzy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- kreativita a fantázia
- energický, športovo založený s výbornou fyzickou kondíciou
- bezproblémové vystupovanie pred publikom
- pozitívne naladený človek

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci 3 zariadenia zamerané na relax - AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi, SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén a moderné wellness centrum SAI Wellness Senec (8 sáun).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Pietroszek
Tel.: +421910909902
E-mail: poslať životopis
ID: 3775113  Megjelentetés dátuma: 28.3.2024  Alapbér (bruttó): 866 EUR/mesiac