Strojník

AQUASTAV, a.s.

Miesto práce
Račianska 30/A, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

strojník stavebného stroja: - traktor báger JCB 4/3CX , - otočný kolesový báger JCB 175, JCB 8030

Informácie o výberovom konaní

Poslať životopis emailom !!!!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

5

strojnícky preukaz na stroje nad 3,5 tony - PODMIENKA !

Požiadavky na zamestnanca: - zodpovednosť - Vodičský preukaz B, C, T - strojnícky preukaz na stroje nad 3,5 tony - PODMIENKA ! - Počet rokov praxe 5

Hlavná činnosť spoločnosti AQUASTAV a.s.

• Vodohohospodárske diela a ekologické stavby
- výstavba gravitačných kanalizačných sietí všetkých priemerov a materiálov
- kompletná dodávka prečerpávacích staníc
- výstavba vákuovej kanalizácie
- výstavba tlakovej kanalizácie
- výstavba a rekonštrukcia vodovodov všetkých priemerov a materiálov
- horizontálne pretláčanie a riadené pretlaky pri bezvýkopovej technológii výstavby a rekonštrukcii inžinierskych sietí
- kompletná dodávka vodojemov
- kompletná dodávka čistiarní odpadových vôd
- sanácia, ochrana a vodotesnosť betónových konštrukcii
- údržba vodných tokov a nádrží

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3332772  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou