Bazénový technik, Odborný montážny pracovník

AQUAPOND s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne a stavebné práce pri realizácii bazénov a jazierok
- servis bazénov a jazierok

Výplata týždenne, celorocná praca, rozmanitá práca, flexibilita, stabilná práca, ubytovanie zabezpečíme, aktívny dobry kolektiv, perspektíva osobneho a platoveho rozvoja

Práca vykonávaná hlavne na západnom Slovensku, v okolí BA, TT, GA, DS, KN, NR,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívny prístup k praci, chcieť robiť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť a záujem učiť sa nové veci, bez závislosti na alkohol,

Realizácia a servis bazénov, prestrešení, jazierok, stavebná a obchodná činnosť. Predaj produktov cez eshop. Rozvoz tovaru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3602084  Megjelentetés dátuma: 17.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1300