Stavebný dozor

AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Hills, Stará Lesná
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
máj 2019
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebný dozor na stavbe hotela v Starej Lesnej. Predpokladaný nástup: máj/jún 2019. Možnosť dlhodobej spolupráce aj na iných projektoch.
Sledovanie spôsobu a postupu realizácie stavby hotela v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
Zodpovedanie za riadnu inštaláciu a prevádzku technického vybavenia na stavbe.
Zodpovedanie za odborné ukladanie a vhodnosť použitia stavebných výrobkov, hmôt, strojov a zariadení.
Vykonávanie dohľadu nad vedením stavebného denníka.
Zodpovedanie za súlad priestorovej polohy s dokumentáciou stavby ako aj za dodržiavanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu.
Spoluzodpovedanie za dodržiavanie podmienok všetkých rozhodnutí vydaných na uskutočnenie stavby.
Vplývanie na odstránenie zistených závad.

Práca len ako SZČO, živnosť. Pracovné miesto je vytvorené spoločnosťou Tatra Trading International, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre výkon činnosti stavebného dozoru - odbor pozemné stavby

Práca v stabilnej spoločnosti dlhoročne etablovanej v cestovnom ruchu a službách, s rozvíjajúcou sa sieťou hotelov a služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3640033  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou