Prevádzkový elektrikár

AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do zamestnania prevádzkového elektrikára: 5-ročná prax v obore, povinné vlastniť tlačivo : vyhláška 508/2009 a tlačivo paragraf 22
zváračský kurz výhodou
podrobnosti ohľadne pracovnej pozície pri osobnom pohovore.

Atraktívny sociálny program, práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou účasťou, zaujímavá a veľmi dynamická práca.

Vaše životopisy spolu so žiadosťou zasielajte na uvednú emailovú adresu. Výberové konania budú prebiehať priebežne, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať kvalifikáciou a skúsenosťami našim požiadavkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Práca v stabilnej spoločnosti dlhoročne etablovanej v cestovnom ruchu a službách, s rozvíjajúcou sa sieťou hotelov a služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1398844  Megjelentetés dátuma: 5.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac