Upratovačka

AQUAPARK KOVÁČOVÁ, s.r.o.

Miesto práce
Kováčová
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
530 € brutto + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie čistoty priestorov v Aquaparku (šatne, sociálne zariadenie, administratívne priestory), sanitácia priestorov
Práca v tíme
Skúsenosti s prácou na pozícii upratovačky výhodou

Len vybraní uchádzači spĺňajúci kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Samostatná pracovná činnosť
Zodpovednosť za plnenie pracovných úloh
Flexibilita v prípade potreby extra pomoci, prispôsobivosť

Spoločnosť AQUAPARK KOVÁČOVÁ, s.r.o. prevádzkuje Holidaypark Kováčová. Nový Holidaypark vznikol na mieste pôvodného termálneho kúpaliska, ktoré malo dlhodobú tradíciiu, vybudované bolo už v roku 1969. V roku 2013 bola časť areálu prebudovaná, vďaka čomu Vám Holidaypark ponúka oddych v príjemnej termálnej vode celoročne. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti dlhoročne etablovanej v cestovnom ruchu a službách, neustále sa rozvíjajúcej.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1505487  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 530 € brutto + osobné ohodnotenie