Manažér logistiky

AQUA trade Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Janka Jesenského 55, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Október 2021
900 EUR/mesiac900 EUR/mesiac finálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta. Mzda je rozdelená na fix a pohyblivú zložku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veríme, že na Slovensku je mnoho talentovaných mladých ľudí, ktorí majú chuť pracovať v danej oblasti a dosahovať veľké úspechy.

Hľadáme:
- ľudí s chuťou neustále zdokonaľovať svoje zručnosti a svoje schopnosti.
- so zmyslom pre tímovú prácu
- ľudí, ktorých neodradí predstava toho, že sa niečo nedá.

Náplň práce:
- Plánovanie denných výjazdov servisným technikom
- Práca s počítačom – internet, excel, outlook, word,
- Práca s mapou – dobrá orientácia v teréne
- Koordinácia vodičov
- Monitorovanie vozidiel/vodičov
- Kontrola prepravy
- Komunikácia so zákazníkmi a informovanie o termíne dodania služby
- Pravidelná kontrola a dohľad nad servisnými technikmi s výsledkami plnenia úloh podľa denných výjazdových zložiek
- Zodpovednosť za vybavenie zákazníkov k spokojnosti
- Evidencia a aktualizácia zákazníckej databázy
- Evidencia kúpnych zmlúv
- Denné sledovanie a zaznamenanie vlastnej výkonnosti a efektívnosti
- Štatistika výjazdov, servisov, reklamácií, pohonných hmôt, km

Ponúkame:
- Služobný telefón, tablet, vozidlo
- flexibilné odmeňovanie bez finančného stropu plus
stabilný fix,
- motivačný mzdový systém,
- existujúca široká databáza zákazníkov,
- pravidelné školenia pre kariérny a osobnostný rast,
- dynamické prostredie bez stereotypu,
- možnosť odborného a osobnostného rastu,
- možnosť sebarealizácie,
- otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, prípadne riešenie vzniknutých situácii,
- viac na osobnom pohovore.

Možnosť pracovať v rámci celého územia Slovenska, spoločnosť funguje celoročne na celom území nakoľko úprava vody a jej kvalita je stále sa rozvíjajúci segment, ktorého dobré meno chceme stavať na kvalitných službách poskytovaných personálom, ktorý má chuť pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Ponúkame prácu s flexibilnou pracovnou dobou a mzdové ohodnotenie zodpovedajúce prínosu pre firmu, množstvo benefitov zameraných na stabilizáciu, rozšírenie vzdelania v oblasti úpravy vody, nových technológií, komunikácie atď.

Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu email [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, logistika, doprava, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Manažér logistiky/Dispečer

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatné rozhodovanie a zodpovednosť
- logické myslenie
- manuálna zručnosť a počítačová gramotnosť
- orientácia na mape a v teréne
- pozitívny prístup k práci
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- schopnosť posúdiť a vyriešiť problém
- prax v oblasti doprava, logistika, cestovný ruch

Sme rodinná slovenská spoločnosť s celoslovenská pôsobnosť a 22 ročnou tradíciou, ktorej hlavným zameraním je komplexná úprava vody a garanciou kvality dosahovaných preukázateľných výsledkov na viac ako 20 tisícovom počte zákazníkov.

Hlavná oblasť spoločnosti: analýza vody, poradenstvo, montáž, servis so zameraním na komplexnú úpravu/doúpravu vody pre účely pitnej, úžitkovej vody. Vody v rôznych technologických procesoch, pre priemysel, energetiku, poľnohospodárstvo, farmaceutický priemysel.

Cieľom našej spoločnosti je zabezpečiť kvalitnú pitnú a úžitkovú vodu čo najširšej verejnosti a tak zlepšiť zdravotný stav obyvateľstva. Kladieme vysoký dôraz na prevenciu a informovanosť o dôležitosti pitného režimu u detí a dospelých.

Chceme vybudovať u ľudí všetkých vekových kategórií podvedomý vzťah k vode ako prírodnému bohatstvu a základu života na Zemi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4011641  Megjelentetés dátuma: 11.10.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac