Servisný technik

AQUA PRO EUROPE, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
696 - 1 000 EUR/mesiaczákladný plat + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky zručného kolegu na prácu na oddelení servisu a sanitácie.

Tvojou náplňou práce bude:

  • identifikácia chýb a samostatná diagnostika
  • vykonávať bežné pravidelné opravy, inštalácie, servisnú údržbu a kontrolu dávkovačov na vodu u klientov
  • čistenie/sanitácia dávkovacích zariadení v našej sanitačnej miestnosti
  • čistenie a príprava komponentov pre kompletizáciu stroja
  • testovanie strojov po sanitácii a ich evidencia
  • vykonávať iné pracovné úlohy spojené s procesom sanitácie
  • technické poradenstvo, riešenie prípadných reklamácií u zákazníkov
  • práca s PDA
  • evidencia náhradných dielov, servisných výkazov, administrácia

  • stravné náhrady 5,10€/deň
  • jednozmenná prevádzka 7:00 - 15:30
  • víkendy voľné
  • profesionálne zaškolenie s trojtýždňovým adaptačným procesom v rámci Slovenska
  • pracovné oblečenie
  • priateľská atmosféra v profesionálnom prostredí
  • otvorená komunikácia, férové jednanie
  • mladý dynamický kolektív
  • stabilná spoločnosť s 20 ročnou históriou

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.
Po zaslaní životopisu budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám a predstave vhodného kandidáta na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • technické znalosti
  • zodpovednosť a samostatnosť
  • vodičský preukaz sk. B
  • príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

Sme lídri na trhu v zabezpečení pitného režimu pre firemnú klientelu rôznej veľkosti a zamerania a takisto pre domácnosti. Disponujeme 5 distribučnými centrami a preto sme schopní zabezpečiť dodávky vody na celom území SR.
Naša poslanie: Zdravá voda na dosah

Kontakt

ID: 3889395  Megjelentetés dátuma: 26.10.2020  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac