Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Zvárač MIG/MAG s nemeckým jazykom

AQS Slovakia & Co.k.s.

Miesto práce
Morsbach, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
24 EUR/hod.ubytovanie plne hradené, cestovné náhrady hradené pušálne na konkrétny projekt, nemecký jazyk podmienkou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AQS Slovakia & Co. k.s. hľadá pre svojich zákazníkov v odvetví obrábania kovov, zváračov a zváračov hliníka.

- znalosť MIG/MAG zvárania
- znalosť CMT výhodou
- zváračská prax
- základné znalosti v oblasti opracovania kovov
- karosárska prax vítaná
- dôraz na detail
- dvojzmenná prevádzka ( pondelok - sobota )
- výkon práce Eisenach, Nemecko

• Einrichten des Arbeitsplatzes/Einstellen der Schweißanlage
• Positionieren des bereitgestellten Materials am Arbeitsplatz, ggf. in Vorrichtungen legen und festspannen
• Einstellung der Schweißgeräte und Parameter für unterschiedliche Vorrichtungssituationen und Zwangslagen nach Arbeitsplan
• Verzugsfreies Schweißen von Teilen
• Schweißen von Verbindungen, z. T. dünnwandige Konstruktionen verzugsfrei und optisch sauber schweißen
• Beachten der definierten Sicherheitsbestimmungen, ggf. Einschlagen der Schweißernummer
• Entschlacken der Schweißnähte und Heftstellen, ggf. Nachrichten der Teile
• Durchführung einfacher Wartungstätigkeiten nach TPM Plan

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy starostlivo posúdime, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Automotive

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

vysoká flexibilita, samostatnosť , zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa nové trendy v automobilovom priemysle , orientácia na viacero modelov vozidiel

AQS Slovakia & Co.k.s. je pobočkou nemeckej spoločnosti AQS (Automotive Quality Service) na Slovensku, Maďarsku, Poľsku a iných krajinách. Spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle. Paleta výkonov AQS začína plánovaním výrobných procesov a končí kontrolou kvality pri dodaní nových vozidiel.
Naši kolegovia pôsobia v rôznych kútoch Európy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3179350  Megjelentetés dátuma: 19.2.2024  Alapbér (bruttó): 24 EUR/hod.