Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič MKD

AQL s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
750 - 1 900 EUR/mesiacMZDA brutto - 750€ + príplatky (spolu brutto v priemere 1900 € garantujeme 80€ brutto za deň platené víkendy výkon práce vodiča MKD v rámci EÚ /DE,CZ,SK/ nové, plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou Mercedes a zabezpečeným non-stop servisom nástup na turnus: Bratislava jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006 TURNUSY - 3+1 / prípadne po dohode / dodržiavanie nahlásených turnusov príplatok za turnus nad 6 týždňov možnosť dvojosádky firemný mobilný telefón vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami poskytovanie ochranných a hygienických pomôcok Jednorázový príplatok 300€ za privedenie záujemcu o zamestnanie na pozíciu vodič

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu vodiča medzinárodnej kamiónovej dopravy.
Kolečka SK-CZ-DE /DE-DE/
3 týždňové turnusy / prípadne dohoda/

Nové vozidlá Mercedes Actros BIG SPACE
Tankovacie karty
Služobný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Stabilná Slovenská spoločnosť v oblasti medzinárodnej nákladnej dopravy
ID: 4036543  Megjelentetés dátuma: 21.2.2021  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac