Záhradník - realizátor okrasných záhrad / záhradník na údržby a servis záhrad

APRO Záhradné centrum spol.s r.o.

Miesto práce
Generála Milana Rastislava Štefánika, Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacMzda v závislosti od schopností uchádzača a po zapracovaní pravidelný mzdový rast

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme za výhodných platových podmienok záhradníkov alebo realizátorov okrasných záhrad s preukázateľnou praxou v obore
Realizácia okrasných záhrad ( súkromných aj firemných areálov) , starostlivosť o existujúce záhrady a zelené plochy areálov.
Práca v zabehnutom pracovnom tíme, v teréne, variabilita práce.
Skúsenosti so záhradnou technikou výhodou.
Práca je vhodná pre mužov z dôvodu fyzickej náročnosti.
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, lojalita, príjemné vystupovanie

výkonostné odmeny
možnosť vyplácania nadčasov

Spoločnosť APRO Záhradné centrum si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Maloobchod a veľkoobchod záhradkárskych potrieb.
Predaj okrasných a ovocných drevín.
Realizácie okrasných záhrad a závlah na kľúč.
Predaj krbových vložiek, kachlí a komplexného príslušenstva

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3108276  Megjelentetés dátuma: 24.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac