Recepčná

Apriority trade s. r. o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
4,00-5,00 Eur/hod. (výška odmeny závisí praxe uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentka vysokej školy a hľadáš si prácu popri štúdiu?
Náplň tvojej práce u nás je jasná:

• zodpovednosť za efektívny administratívny chod recepcie,
• prijímanie a starostlivosť o klientov spoločnosti,
• príprava a starostlivosť o zasadacie miestnosti,
• vedenie evidencie došlej pošty,
• spracovanie pošty odchádzajúcej,
• aktívna komunikácia so spolupracovníkmi, spolupráca s ostatnými oddeleniami,
• iné administratívne pomocné práce,

• dynamický, mladý a príjemný kolektív,
• príjemné pracovné prostredie v exkluzívnych priestoroch,
• príležitosti nadobudnutia praxe a možnosť kariérneho rastu,

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné vystupovanie,
• zodpovedný prístup k práci,
• samostatnosť, flexibilita,

V SPOLOČNOSTI APRIORITY SA SPOJILI ŠIKOVNÍ ĽUDIA S VIAC AKO
13 ROČNOU PRAXOU V REALITNOM BIZNISE, OHODNOCOVANÍ NEHNUTEĽNOSTÍ ZNALECKÝMI POSUDKAMI, FINANCIÁCH A SPROSTREDKOVATEĽSKOM BIZNISE. Značka APRIORITY vhodne spája výhody individuálneho, vysoko profesionálneho klientskeho servisu, spolu s ponukou dostupnosti servisu rovnakej kvality po území celého Slovenska. Silná orientácia na exkluzívne zákazky a tomu zodpovedajúce služby vysoko motivovaných realitných špecialistov nás napĺňajú veľkým optimizmom a ambíciou byť rešpektovanou spoločnosťou na realitnom trhu.
ID: 3577540  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,00-5,00 Eur/hod. (výška odmeny závisí praxe uchádzača)