Hľadáme šikovného servisného technika

Applipower, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
1.6.2022
1 300 EUR/mesiacNaozaj motivačná zložka na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou pracovnou náplňou? Kedy si pre nás ten pravý budúci kolega? Ak sa dokážeš naučiť toto:
- Montáž, demontáž a servis zariadení – zdroje nepretržitého napájania - UPS, motorgenerátory, nabíjacie zariadenia, staničné batérie, meniče
- Montáž, demontáž a úpravy elektrických rozvodov a elektrických rozvádzačov
- Vymeniť batérie v UPS a vymeniť prevádzkové kvapaliny (olej, chladiaca kvapalina, nafta) vrátane filtrov v motorgenerátoroch
- SW nastaviť zariadenia – UPS, motorgenerátory, PLC, meniče
- Zodpovedáš za zvládnutie prác v stanovenej kvalite a v čo najkratšom čase s vyplnením príslušných protokolov
- Komunikovať so zákazníkom a výrobcom pri oprave a údržbách
- Dať správne odporúčania a poradenstvo zákazníkom
- Vyriešiť rôzne problémy so zariadeniami
- Postaráš sa o pridelené náradie a iné hodnoty
- Účasť na odborných školeniach

- Prácu v stabilnej spoločnosti
- Možnosť spoznať zaujímavých ľudí
- Školenia a vzdelávanie – odborné školenia, technické, BOZP, elektrotechnické,..
- Poskytnutie kompletného technického vybavenia
- Naozaj motivačná zložka na základe dosiahnutých výsledkov
- Pružný pracovný čas

Životopis a motivačný list zasielajte e-mailom na adresu spoločnosti:
Applipower, s.r.o., Bytčická 2, 010 01 Žilina
[email protected]

KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA KANDIDÁTOV, KTORÝCH SA ROZHODNEME POZVAŤ NA OSOBNÝ POHOVOR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 22 – minimálne
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 24 – výhodou
- Ochota cestovať po celej SR
- Orientácia v technickej dokumentácii
- Príjemné vystupovanie, profesionálnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, dôslednosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2655234  Megjelentetés dátuma: 12.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac