Čašník/čašníčka

Appetit r.h s.r.o.

Miesto práce
Lazovná 38, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 4,00€ + podľa dohody + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha hostí, v letných mesiacoch obsluha na terase, príležitostne aj na svadbách a veľkých oslavách
vyžadujeme samostatnosť práce, nakoľko bude čašník často na prevádzke sám

pravidelná strava. pitný režim, káva, v lete týždeň dovolenky, tringelty

Prijmeme samostatného čašníka/čašníčku na trvalý pracovný pomer do zabehnutej reštaurácie v príjemnom prostredí a mladom kolektíve. Bližšie informácie na telefónom čísle 0905 900 774

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

samostatnosť, chuť pracovať, príjemné vystupovanie, výborná schopnosť komunikácie v slovenskom jazyku

Bistro Dukát - LeGout moderná reštaurácia Internetová stránka http://www.bistrodukat.sk Reštaurácia sa nachádza v Banskej Bystrici na ulici Lazovná 38

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2132603  Megjelentetés dátuma: 2.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 4,00€ + podľa dohody + tringelty