Dlhodobá brigáda ako operátor na oddelení logistiky

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,12 €/hod - denné zmeny, 5 €/hod - nočné zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*prísun vozíkov k výrobným linkám,
*separácia odpadu,
*zásobovanie liniek,
*rôzne pomocné práce na oddelení logistiky,
*práca je vhodnejšia pre mužov,
*práca na tri zmeny, možnosť výberu zmeny,
*práca vhodná aj pre študentov

*nočný príplatok
*odvoz z KNM je zabezpečený zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

*zodpovednosť,
*manuálna zručnosť,
*spoľahlivosť

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3761747  Megjelentetés dátuma: 16.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,12 €/hod - denné zmeny, 5 €/hod - nočné zmeny