Oblastný vedúci predaja

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
*možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000,-€ brutto po dobu 1 roka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*riadenie a sledovanie činnosti OZ
*podpora predaja, motivácia OZ
*kontroling
*vyhodnocovanie činnosti OZ

*služobný automobil na súkromné účely
*mobil
*práca v stabilnej spoločnosti dlhodobo etablovanej na slovenskom trhu

Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na e - mailovú adresu: mazakova @appel.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

*Našim klientom je spoločnosť ktorá pôsobí dlhodobo na Slovensku, patria k najlepším predajcom ručného náradia, dielenských potrieb, zariadenia prevádzok a ochranných pracovných pomôcok.
Spoločnosť svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu kvalitu, rozsiahly servis, flexibilitu a výkon.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

*výborné komunikačné zručnosti , obchodné cítenie
*skúsenosti v obchodnej oblasti a vo vedení ľudí
*organizačné riadiace schopnosti a skúsenosti
*orientácia na cieľ

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3472670  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000,-€ brutto po dobu 1 roka