IT Technik

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
*možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 - 1840 v základe + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Inštalácia, konfigurácia a údržba serverového prostredia (primárne Windows Servery, Active Directory, MS SQL 2008 R2, VM Ware ESXi)

*1. úroveň podpory používateľov podnikových informačných systémov
*Starostlivosť o prevádzku počítačovej siete, serverov a zálohovacích systémov
*Údržba a opravy hardvéru: PC, notebooky, sieťové komponenty
* Manažment oprávnení v informačných systémoch
* Zabezpečenie plynulej prevádzky klientskych a serverových operačných systémov

*Monitorovanie a údržba IT systémov

* Plánovanie rozpočtu pre nasledujúce obdobie

* Inštalovanie PC, ich pripájanie k sieťam vrátane tlačiarní
*Inštalovanie systémového aplikačného programového vybavenia

* Technické poradenstvo zamestnancom

*Zabezpečovanie komplexnej antivírusovej prevencie a lokalizácie vírusov
* Zabezpečenie ochrany dát z hľadiska prístupu užívateľov a zneužitia dát

*práca v zahraničnej spoločnosti
*zaujímavé finančné ohonotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

*zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

*zodpovednosť, spoľahlivosť
*technická zdatnosť

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3467737  Megjelentetés dátuma: 20.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 - 1840 v základe + benefity