Asistent predaja v populárnej kaviarni so zmiešaným tovarom Bory Mall, OC Central

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
780€ brutto + do 140€ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha baru s nápojmi, príprava káv, čajov, servírovanie zákuskov a predaj doplnkového tovaru
- Podieľanie sa na práci v zázemí predajne
- Práca podľa rozpisu zmien, ktorý je viditeľný vždy vopred na celý mesiac, zmeny sú kombinované z 12, 8 a 6 hodín
- Spolupráca s kolegami

- Vzdelávanie a rozvoj po profesijnej aj osobnej stránke
- Zázemie silnej a prestížnej spoločnosti
- Motivačné odmeňovanie podľa výkonu
- 10% zamestnanecká zľava na spotr. tovar
- plus 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona
- flexipass v hodnote 60€ štyrikrát do roka
- mzda na účte do 5. dňa v mesiaci

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Distribúcia, malo a veľkoobchodný predaj kávových špecialít, predaj oblečenia, doplnkov, šperkov, záhradného nábytku a pomôcok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

- SŠ vzdelanie potravinársky smer výhodou
- Príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
- Zdravotný preukaz, hygienické minimum výhodou
- Skúsenosti s prácou "na nohách"

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3393593  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 780€ brutto + do 140€ odmeny