Odborný predajca

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
725€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha zákazníkov
- Dopĺňanie tovaru
- Upratovanie predajne
- Predaj na registračnej pokladni
- Denné uzávierky
- Vybavovanie reklamácií
- Práca v 8 až 11-hodinových zmenách vrátane víkendov
- Spoločná hmotná zodpovednosť

- stravné lístky
- príplatky za sviatky
- pitný režim zdarma
- sústavné predajné a produktové vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naša spoločnosť je jedným z popredných výrobcov a predajcov komplexného sortimentu darčekov, blahoželaní, spoločenských hier a darčekového balenia na Slovensku aj v zahraničí. Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom vhodný darček pre akúkoľvek príležitosť. Pridanou hodnotou je originalita našich darčekov a osobné venovanie, ktoré nájdete na veľkej časti našich produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3392611  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 725€